Model 24116-76 is een kostuum uit de Immediate Fashion collectie. Dit trendy trouwkostuum is in de kleur groen, met een vest en stropdas en pochet in een feestelijke print of een strikje en vest in een eigentijds patroon

Dress to Impress met deze trendy Immediate trouwkostuum 24116-76

Dit kostuum is volgens de laatste trend zeer slank gesneden. De materialen zijn uiterst subtiel en de wol soort is verfijnd verweven. De trouwpakken zijn trendy in kleuren en hebben een comfortabele pasvorm.

Onze herenafdeling is gevestigd bij Bruidspaleis Rotterdam

Ontwerp jullie trouwringen op onze speciale trouwringen afdeling of kies uit meer dan 400 voorbeelden!

Heb je een vraag of wil je een afspraak maken bel of stuur een whats app naar 06-14731035

Specificaties:

Kleur

Groen

Prijs indicatie

€ 800,- tot € 1000,-

Stijl

Modern, Trendy

Marijke van den Bosch
aanbevolen

Wat een fijne winkel. 2 keer geweest omdat ik de eerste keer te veel twijfelde - maar de eerste jurk in de eerste winkel was hem gewoon! Daphne begreep precies wat ik wilde en pakte in 1 keer de perfecte jurk. Er wordt super goed met je mee gedacht en je wordt niet opgejaagd of in een keuze "geduwd". Goede keus in maten en prijzen, lekker veel opties. (Wat voor een twijfelkont als ik misschien juist onhandig is)

Dezelfde stijl

Alles bekijken →

ModernTrendy

25117-63

Immediate

25102-601

Immediate

25117-75

Immediate

24117-21

Immediate

25100-63

Immediate

24121-10

Immediate

Meer van dit merk

Alles bekijken →

Immediate

25117-63

Immediate

25102-601

Immediate

25117-75

Immediate

24117-21

Immediate

25100-63

Immediate

24121-10

Immediate

Kom passen!

Online afspraak maken!

Vind de perfecte trouwjurk en trouwpak voor je bruiloft! Maak snel online een pasafspraak zodat we alle tijd voor je hebben en je niet hoeft te wachten. Je bepaalt zelf wanneer je langskomt.

Afspraak maken in Rotterdam

Eigen atelier

40+ jaar ervaring

100+ Trouwpakken

Grootste collectie Immediate

Blije klanten:

Janneke Rozenberg-Creutzberg

Goede service en mooie jurken

W Werf

Deze review is voor zowel locatie Den Haag als Rotterdam. Mijn aanstaande en ik hebben beiden onze jurk/pak hier gekocht (vandaag opgehaald). We zijn in totaal 3 keer per persoon hier geweest en alle keren voelden we ons meer dan welkom. Iedereen heeft ruim de tijd voor ons genomen en de kleding is ook perfect op maat gemaakt. Het is voor ons een uur rijden, maar dat is het absoluut waard. Bedankt voor de goede service en we sturen jullie de foto's nog!

Debbie van Ham
aanbevolen

Super service!

Onze werkwijze

Een persoonlijke aanpak waarbij we luisteren naar jouw wensen en ideeën.

Het kiezen van het perfecte trouwpak kan een uitdagende ervaring zijn, maar het Bruidspaleis is er om deze taak gemakkelijker te maken. Met jarenlange ervaring in de bruidsmode-industrie, weten we precies hoe we jouw droomtrouwpak kunnen vinden en maken. Onze werkwijze is gebaseerd op een persoonlijke aanpak waarbij we luisteren naar jouw wensen en ideeën.

Ben jij op zoek naar het perfecte trouwpak en benieuwd hoe een afspraak bij het Bruidspaleis eruitziet? Bekijk dan hier hoe wij te werk gaan.

Bekijk onze werkwijze
tips trouwpak passen